Na specjalną okazję


Organizujemy wigilie dla firm.

Wigilia oraz Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Te magiczne święta to czas, w którym zasiadamy przy wspólnym stole, by przy dźwięku kolęd, zapachu choinki i blasku świec uścisnąć sobie dłonie, podzielić opłatkiem i złożyć życzenia.

W tym przedświątecznym okresie w  Piwnicy Ratuszowej tradycją stały się już spotkania wigilijne w gronie rodziny, przyjaciół, współpracowników czy partnerów biznesowych. Będziemy zaszczyceni mogąc kolejny raz zaprosić Państwa do naszej restauracji na przyjęcie wigilijne, by przy bogato zastawionym i pięknie nakrytym stole mogli Państwo spędzić w swoim gronie niezapomniany, wigilijny wieczór. Zadbamy, aby ciepła atmosfera Ratuszowej, profesjonalna obsługa oraz tradycyjne potrawy wigilijne w pełni oddały magię zbliżających się świąt.|

Chcesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe, szukasz spokojnego miejsca odpowiedniego na przeprowadzenie szkolenia czy rozmowy biznesowej,  a  może  chcesz  po prostu spotkać się z przyjaciółmi w nietuzinkowym miejscu??

Restauracja Piwnica  Ratuszowa będzie zaszczycona możliwością ugoszczenia Państwa w swoich murach. Nasza  elastyczność  i  otwartość  na  różne pomysły z pewnością sprawią, iż długo nie zapomną Państwo o wizycie w  Piwnicy Ratuszowej.

   <<

 

 

W średniowieczu obce piwa można było sprzedawać tylko na rachunek Rady Miejskiej w Ratuszowych Piwnicach. W 1332 roku w piwniczych rachunkach po raz pierwszy wymienione było Piwo Świdnickie. To właśnie ono było najpopularniejszym napojem w XV wieku w tej części Europy. Większe miasta, jak Wrocław, utrzymywały w Świdnicy swoich stałych kupców a w ich „Piwnicach Świdnickich” oprócz wyszynku piwa znajdowały się rówież punkty składowania piwa przeznaczonego do dystrybucji.

Anna Łaniewska-Radaj

Osoba do kontaktu:
Anna Łaniewska-Radaj
tel. 694-438-887