Przyjęcia


 
Każdą uroczystość rodzinną przygotowujemy pieczołowicie i z należytą starannością.

Tylko u nas zorganizujecie Państwo wszystkie rodzinne spotkania:
•    zaręczyny
•    przyjęcie weselne
•    rocznice
•    chrzest
•    I komunię świętą
•    bierzmowanie

Każda uroczystość rozłożona w perspektywie czasu uzyskuje łączne rabaty ,które mogą dojść do 50 procent należnej sumy.Tylko u nas zorganizujecie Państwo uroczystość rodzinną , która będzie miała taki  urok, charakter i oprawę, którą będziecie Państwo z sentymentem wspominać po wielu latach. Jesteśmyw stanie spełnić Państwa wszelkie fantazje kulinarne uzależnione  od gustu, potrzeb i upodobań. Nasi kucharze służą pomocą i radą w doborze  optymalnego menu.

Sala konferencyjna w Ratuszowej  jest w stanie pomieści około 6 0 osób.

Posiadamy niezbędne wyposażenie techniczne do prowadzenia szkoleń, konferencji, posiedzeń, eventów promocyjnych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również Sale Rajców , w której mogą odbywać się przerwy kawowe lub przekąski regeneracyjne.Zorganizujemy dla Państwa każdą imprezę dostosowaną do Państwa wymagań.

 

 

 

W średniowieczu obce piwa można było sprzedawać tylko na rachunek Rady Miejskiej w Ratuszowych Piwnicach. W 1332 roku w piwniczych rachunkach po raz pierwszy wymienione było Piwo Świdnickie. To właśnie ono było najpopularniejszym napojem w XV wieku w tej części Europy. Większe miasta, jak Wrocław, utrzymywały w Świdnicy swoich stałych kupców a w ich „Piwnicach Świdnickich” oprócz wyszynku piwa znajdowały się rówież punkty składowania piwa przeznaczonego do dystrybucji.

Anna Łaniewska-Radaj

Osoba do kontaktu:
Anna Łaniewska-Radaj
tel. 694-438-887